skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Aukcja

AukcjA główna i cicha AUkcja pomocnicza

Przedmioty i wydarzenia wystawione do licytacji prezentujemy na razie wspólnie (będziemy je dodawać tutaj stopniowo)

Regaty z Mateuszem Kusznierewiczem razem na jednym jachcie
udział w regatach Biznes Ligi Żeglarskiej 2019 z Mateuszem Kusznierewiczem

Zapraszamy do licytacji udziału w emocjonujących regatach nadchodzącego sezonu żeglarskiego! Zwycięzca licytacji popłynie jako członek załogi na jachcie Olivia Business Centre wraz z Mateuszem Kusznierewiczem jako nawigatorem. Nagrodą będzie jeden dzień wyścigów (termin do ustalenia indywidualnie). Wspólne pływanie załoga rozpocznie w Sopocie szkoleniem teoretycznym „na sucho”, doświadczenie żeglarskie będzie więc mile widziane ale niekonieczne :) Jednostki na których odbędą się wyścigi to jachty Delphia 24 One Design z otwartym kokpitem. Serdecznie zapraszamy do licytacji i przeżycia niezwykłej żeglarskiej przygody z dreszczykiem emocji!  Fundatorem nagrody jest Olivia Business Center

BLZ146.JPG

PORSCHE MACAN NA WEEKEND Z PEŁNYM BAKIEM

PCS Lellek małe.png

Porsche Centrum Sopot Auto Lellek Group przekazuje na licytację podczas Balu Charytatywnego nagrodę w postaci   

PORSCHE MACAN NA WEEKEND Z PEŁNYM BAKIEM. 

Voucher na wynajęcie Porsche Macan ważny przez okres 1 miesiąca od daty licytacji (data ustalana indywidualnie z wygraną osobą).

Samochody Porsche nie są tworzone z myślą, aby podążać za kimś. Projektujemy bezkompromisowo, pisząc własną historię. Tak było i tym razem. Porsche Macan to 100-procentowy sportowiec łączący komfort SUV z praktycznością na co dzień.  Nowe Porsche Macan swój przedpremierowy pokaz miał w Polsce zaledwie dwa miesiące temu. Cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jest to obecnie najczęściej kupowany model z portfela marki.

Cena wywoławcza: 2000 zł.

Porsche Centrum Sopot zlokalizowane przy głównej arterii miasta jest doceniane nie tylko przez klientów z  północnej części kraju, ale również z całej Polski.  Na sukces salonu składa się nie tylko marka, ale głównie profesjonalny i oddany swojej pracy zespół ludzi.

W ofercie Porsche Centrum Sopot znajdują się wszystkie dostępne na rynku modele. Ponadto w salonie kupić można firmowe akcesoria, które cieszą się ogromną popularnością. Porsche Centrum Sopot jest zdobywcą wyróżnienia Dealera Roku 2017.

https://www.porsche-sopot.pl/

 

KARNET SPORTEVO DLA DOROSŁYCH

sportevo_logo.png

Na licytację przeznaczamy karnet typu open, umożliwiający udział we wszystkich lub tylko wybranych zajęciach grupy trenerów triathlonu Sportevo w ciągu 1 miesiąca. Do wyboru pozostaje dowolny miesiąc w 2019 roku oraz poziom zaawansowania. Zapraszamy także osoby, które do tej pory nie trenowały triathlonu.

Sportevo to grupa trenerów, która działa na trójmiejskim rynku od ponad 10 lat i zyskała dużą renomę wśród osób trenujących triathlon na każdym poziomie zaawansowana. Treningi obejmują wszystkie dyscypliny związane z triathlonem czyli pływanie, jazdę na rowerze oraz bieganie plus zajęcia siłowe na sali. Są to treningi grupowe z podziałem na poziomy zaawansowania. Odbywają się codziennie w budynkach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu AWFiS w Gdańsku - Żabiance, a zajęcia poranne dodatkowo w różnych punkatach Trójmiasta, np. w Hotelu Mercure w Gdyni, na pływalni w Kokoszkach, czy w lesie w okolicach Borodzieja. Można więc dowolnie wybrać czas i miejsce.

www.sportevo.pl

 

KARNET Tri Talent Team DLA DZIeci

logotttczarne.png

Tri Talent Team to klub triathlonowy dla dzieci i młodzieży stworzony, by pomóc im w realizacji ich pasji, marzeń i po prostu by wspierać aktywność fizyczną młodych ludzi.

Na aukcję wystawiamy karnet miesięczny umożliwiający uczestnictwo we wszystkich lub wybranych treningach klubu Tri Talent Team w ciągu 1 miesiąca, do wykorzystania w jednym z wybranych miesięcy: marzec, kwiecień lub maj 2019.

Wymagania: wiek dziecka 7-18 lat, przynajmniej podstawowa umiejętność plywania, umiejętność jazdy na rowerze.

http://tritalentteam.pl

Marzysz o byciu kapitanem wielkiego statku, oto dla Ciebie i Twojej załogi 2 godziny na symulatorze navigacyjnym

logo_1.png

Przedmiotem licytacji jest voucher dla 10 osób na 2 godzinne zajęcia w laboratorium Symulatora Manewrowego na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.
Zajęcia odbędą się pod okiem instruktorów na symulatorze Zintegrowanego Mostka Nawigacyjnego.
Voucher ważny jest przez okres 6 miesięcy i w tym czasie należy ustalić termin zajęć z Biurem Promocji Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Fundatorem Nagrody jest Uniwersytet Morski w Gdyni.

symIII.jpg

buty marcina gortata

50283449_2175489092504049_6624961146837270528_n.jpg

Przedmiotem aukcji jest jedyny egzemplarz butów, stworzonych specjalnie dla Marcina Gortata przez łódzkiego szewca, Piotra Świątka. Buty są oryginalne i wyjątkowe! Specjalnie do nich zostało przygotowane drewniane pudełko, na którym swój autograf złożył Marcin Gortat.

Buty podarował Pan Piotr Świątek z firmy Naprawa Obuwia z Łodzi.

Olivia Sky Club

OLiva2png.png

Centrum konferencyjne w Olivia Business Centre na jeden dzień - całodzienny wynajem centrum konferencyjnego Sky Club na szczycie Olivii Tower w największym kompleksie biurowym w Polsce - Olivia Business Centre w Gdańsku

Zobacz na https://www.oliviacentre.com/rooms/sala-pierwsza/

VIP-room1.jpg
 

Zestaw Lego Mindstorm + 3 godziny programowania z Pawłem czapiewskim programistą i liderem zespołu inżynierów w firmie Sii

Prawdziwa gratka dla miłośników technologii. Lego, które można zaprogramować ufundowała firma Sii, czołowy dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Nie bez powodu jej mottem jest „Passion for technology”. Technologie bez pasji nie byłyby w stanie tworzyć tak zaawansowanych i rozwojowych rozwiązań, jakie mają okazję wprowadzać w życie specjaliści pracujący w Sii.
W ręce zwycięzcy aukcji trafi zestaw Mindstorms, który pozwoli mu samemu zbudować i ożywić robota, a także sterować nim, wykorzystując różne poziomy zaawansowania. Lego zawiera wszystkie niezbędne elementy, takie jak klocki, silniki i czujniki. Można z nich stworzyć aż 17 różnych robotów. Poczuj się jak prawdziwy inżynier robotyki i połącz zabawę z nauką, zgłębiając tajniki nowoczesnych technologii!

 a wraz z nim 

  • 3 godzinny mini kurs programowania z Pawłem Czapiewskim

Intryguje Cię programowanie? Chcesz spróbować swoich sił i sprawdzić, czym zajmują się programiści? Masz niepowtarzalną szansę na odbycie mini kursu wprowadzającego Cię w tajniki kodu z Pawłem Czapiewskim, trenerem w zakresie programowania i testowania z wieloletnim doświadczeniem.

Paweł jest programistą i liderem zespołu inżynierów w firmie Sii, lidera usług IT i inżynieryjnych będącej fundatorem nagrody.

 

Indywidualne konsultacje z zakresu rozwoju osobistego

PPK_logo_przezroczyste_png.png

Celem sesji szkoleniowych oraz tygodniowego pakietu mailingowego jest podniesienie kompetencji społecznych. Do wyboru zakres trenowanych umiejętności. Prowadzącą sesje jest Katarzyna Krakowska - doświadczony psycholog i trener z ponad 20 letnim stażem, współautorka portalu PsychologiaPrzyKawie.pl. Specjalizuje się głównie w zagadnieniach komunikacji interpersonalnej, pracy zespołowej, zarządzania zmianą, motywowania zespołu i automotywacji. Oferta obejmuje 3 godziny indywidualnych sesji szkoleniowych oraz korespondencję mailową prowadzoną przez tydzień roboczy.

https://www.psychologiaprzykawie.pl/