skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

New Page

Fundacja JA TEŻ dołączyła do akcji Marketing Społecznie Zaangażowany.

Z uśmiechem dziękujemy firmom, które przekazały i będą przekazywać w przyszłości dodatkowe środki na rzecz naszej Fundacji w postaci jednorazowego wsparcia w wysokości 100zł.

Darowizny zostały przekazane na rzecz naszych najmłodszych. Dzieci na pewno z nich skorzystają. Cieszymy się, że chcą Państwo wspierać nasze działania. Bardzo dziękujemy.

 
nowe logo.JPG

Wśród Przyjaciół naszej Fundacji nie brakuje firm z całej Polski, co bardzo nas cieszy. Z przyjemnością dołączamy do listy wyróżnionych Darczyńców firmę MidaTech (https://www.midatech.pl/ ), oferującej wyposażenie przemysłowe. Dziękujemy za darowiznę na rzecz najmłodszych!

 
afterweb_logo.png

Dziękujemy wrocławskiej firmie AFTERWEB (https://afterweb.pl/) za pomoc dla naszej Fundacji. Dzięki takiemu wsparciu możemy zapewnić jeszcze lepsze zajęcia i terapie dla dzieci oraz młodzieży!

 
APTISAN_LOGO.jpg

To bardzo miłe, otrzymywać wiadomości o kolejnych Darczyńcach, którzy pragną dołączać do grona Przyjaciół naszej Fundacji. Witamy wśród nich Aptekę Aptisan (https://aptisan.pl/), oferującą leki online - bez stania w kolejkach. Dziękujemy za pomoc!

 
AIF_LOGO.png

Najmłodsi Podopieczni naszej Fundacji pragną podziękować AIF Kancelarii
(https://www.tuodszkodowania.pl/ ) za darowiznę pieniężną. Z radością witamy kolejnego Darczyńcę w gronie Przyjaciół! Ty też możesz pomóc - do czego serdecznie zachęcamy!