skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

Warsztaty Rozwoju Mowy LATO 2019 - Zapisy Gdańsk-Sobótki i Gdynia

Jakub Proma

Drodzy Rodzice,

Rozpoczynamy również zapisy na letnie Warsztaty Rozwoju Mowy w Gdańsku na Sobótki i w Gdyni w lipcu.

Warsztaty na Sobótki obejmują tylko zajęcia indywidualne prowadzone według wytycznych Metody Krakowskiej (2-3h dziennie). Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku.

Warsztaty w Gdyni obejmują dwie godziny zajęć indywidualnych prowadzonych według wytycznych Metody Krakowskiej oraz 45 minut zajęć na basenie. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza TUTAJ

Przypominamy, że zapisy na na pełne (5h/dziennie) Warsztaty Rozwoju Mowy w Gdańsku są TUTAJ

W razie pytań prosimy o kontakt: Kasia  - 504 402 716 ; mail: terapia@jatez.org.pl

Warsztaty Rozwoju Mowy LATO 2019 - ZAPISY

Jakub Proma

Drodzy Rodzice,

Rozpoczynamy zapisy na letnie Warsztaty Rozwoju Mowy w Gdańsku (1-12.07 lub 15-26.07). Warsztaty obejmują 5 godzin zajęć dziennie – 3 godziny zajęć indywidualnych prowadzonych według wytycznych Metody Krakowskiej oraz zajęcia grupowe (muzyczne i ruchowe). Prosimy o wypełnienie formularza TUTAJ

Formularz z zapisami na Warsztaty w naszych gabinetach na Sobótki (tylko zajęcia indywidualne) oraz na warsztaty w Gdyni, pojawi się na naszym Facebooku i stronie www.jatez.org.pl w czwartek o godzinie 21.00

W razie pytań prosimy o kontakt: Kasia  - 504 402 716 ; mail: terapia@jatez.org.pl

#LiniaProsta dla Fundacji JA TEŻ

Jakub Proma

W tym roku TV Lifetime po raz trzeci organizowała akcję #LiniaProsta i tym razem wspierała właśnie naszą Fundację JA TEŻ. Jej zasady są bardzo proste. Wystarczyło zrobić zdjęcie przekreślonej dłoni i udostępnić je na swoim FB lub Instagramie z #LiniaProsta i oznaczeniem TV i naszej organizacji, a TV za każde zdjęcie miała przekazać nam 1zł. Celem było zebranie 10tys zdjęć a tym samym 10tys zł.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ludzi, w tym bardzo wielu znanych osób, gwiazd i polityków ostatecznie udało się zebrać blisko 12tys zdjęć a tym samym TV Lifetime przekaże naszej organizacji 12tys zł. Niesamowite jak proste może być pomaganie.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym za zaangażowanie i wsparcie a TV Lifetime za zaproszenie do akcji i finansowe wsparcie.

Więcej o całej akcji można przeczytać w poniższym linku:

https://www.lifetimetv.pl/programy/taki-sie-urodzilem/co-oznacza-linia-na-dłoni?fbclid=IwAR2RoDk5BIg5hBMakZVjBjh93DlJNVo9wVcpvDM1e1dwn6H2YqF3wRLyXWI

Koncert PECTUS Akustycznie dla Fundacji JA TEŻ

Jakub Proma

fb.jpg

Zapraszamy na ucztę dla serca, ducha i ucha – czyli koncert charytatywny zespołu PECTUS, 21 marca 2019 w Gdańsku w Starym Maneżu na rzecz niepełnosprawnych dzieci w naszej Fundacji JA TEŻ.

Koncert promuje najnowszy album „PECTUS Akustycznie”, który ujrzał światło dzienne w 2018 roku i zawiera przeboje wykonywane przez czwórkę braci Szczepaników, tym razem w akustycznych aranżacjach. Ideą wydania tej płyty było uchwycenie chwili, pewnej energii, interakcji pomiędzy Artystami muzykami i przekazanie emocji za pomocą instrumentów akustycznych. Cała płyta została nagrana na tzw. "setkę”. Dzięki temu album ma w sobie nieuchwytny klimat, synergię i tworzy intymny kontakt Artystów, ich żywej muzyki z Odbiorcą. Obecnie mało kto decyduje się na taki krok. Gościem specjalnym płyty jest Włodek Pawlik, laureat nagrody Grammy. Album zawiera również premierowy utwór pt. „Do góry nogami”. Podczas niecodziennego, klimatycznego koncertu nie zabraknie największych przebojów zespołu, takich jak "To, co chciałbym Ci dać", "Jeden moment", "Barcelona" czy "Iluzja". Przypomnijmy, że zespół ma na swoim koncie Słowika Publiczności w Sopocie w 2008, trzy Super Jedynki oraz trzy Złote Płyty w swej dyskografii.

Skład grupy Pectus tworzą bracia: Tomasz Szczepanik (kompozytor, autor tekstów, wokalista, lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja, śpiew), Mateusz Szczepanik (bas, śpiew), Maciej Szczepanik (gitara, śpiew).

Koncert PECTUS w Gdańsku, mieście otwartym na wszystkich ludzi, to idealny start wiosny nie tylko w kalendarzach, ale też w naszych sercach otwartych na potrzeby osób niepełnosprawnych. Organizatorem koncertu jest Fundacja Wspierania Rozwoju JA TEŻ. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na ośrodek rehabilitacyjno-edukacyjny w Gdańsku prowadzony przez Fundację. Koncert realizowany jest w ramach kampanii społecznej #jestem21 współtworzonej z Miastem Gdańsk.

Bilety w cenach: miejsca stojące  – 69zł ; miejsca siedzące – 89-109zł

Bilety dostępne na:

https://www.interticket.pl

https://www.kupbilecik.pl

https://www.eventim.pl

oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.

PATRONAT HONOROWY

PH_PMG-poziom.jpg

SPONSOR

 
AK media.png

PATRONAT MEDIALNY

TVP3 2016.jpg
logo_rgb.jpg
Together.png
GDANSK_101_7_FM_bez miasta jpg.jpg
RG logo na bialym.JPG
eska.jpg
logo Dziennik Baltycki .jpg

Karnawałowy Bal Charytatywny #JESTEM, BAL RÓWNYCH SZANS

Malgorzata Bulczak

Od kilku miesięcy trwają prace nad przygotowaniem wyjątkowego wydarzenia, którym jest karnawałowy bal charytatywny #JESTEM, nazywany przez nas BALem RÓWNYCH SZANS.

Celem balu jest zebranie środków na wyposażenie ośrodka edukacyjno-terapeutycznego, w nowej siedzibie Fundacji. Palnujemy w nim organizację przedszkola, poradni oraz miejsca pracy dla naszych już dorosłych podopiecznych.

Misja balu wpisuje się w kampanię #JESTEM, która w kolejnych wydarzeniach będzie stanowiła kampanię informacyjną o możliwościach rozwoju i właczenie osób z zzespołem Downa w aktywne życie społeczne i zawodowe, w myśl hasla TOGOTHER, I CAN.

BAL ma być wydarzeniem karnawałowym, chcemy, żeby dostarczył gościom wyjątkowej i prawdziwej zabawy. Pracujemy więc nad tym, żebyście mogli się cudownie bawić w wyjątkowych wnętrzach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego

Mikołajki

Jakub Proma

Kochani,

Za oknem jesień, ale my już myślimy o świętach Bożego Narodzenia. W tym roku zapraszamy wszystkie nasze dzieci, młodzież i dorosłych, jak również rodziców i opiekunów, na Spotkanie Świąteczne, które odbędzie się 8 grudnia o godz. 11 w Hotelu Qubus w Gdańsku. Można przynieść swoje specjały na wspólny stół.
Będziemy kolędować, podzielimy się opłatkiem, nie zabraknie też Świętego Mikołaja.
Rezerwujcie termin w kalendarzu. Do zobaczenia!

Szkolenie z Dziecięcej Matematyki

Jakub Proma

Kochani!

Wielu z Was pytało o to szkolenie i nareszcie nadarzyła się okazja!

25-26-27.01.2019r. JA TEŻ planuje szkolenie z Dziecięcej Matematyki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej®. Do Gdańska przyjedzie pani Ewa Zielińska i poprowadzi 3-dniowe szkolenie zakończone certyfikatem. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą i zachęcam do zapisów, bo ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły szkolenia w załączniku TUTAJ. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres iwona.simon@jatez.org.pl

Zapisy na zimowe Warsztaty Rozwoju Mowy - START

Jakub Proma

Drodzy Rodzice!

Rozpoczynamy zapisy na zimowe Warsztaty Rozwoju Mowy, które odbywać się będą od 11-22.02.2019 w Gdańsku (i część również w Gdyni). W linku poniżej znajduje się opis dostępnych wariantów i ich koszt oraz formularz zgłoszenia online, który jest jedyną formą zapisów. Prosimy o jego wypełnienie i oczekiwanie na naszą odpowiedź.

ZAPISZ SIĘ TU

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny (od Pn-Pt w godz.8-12) – 504 402 716 lub mailem: terapia@jatez.org.pl

ZAPRASZAMY!

4�