skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

squarespace.jpg

Wydarzenia towarzyszące

Biznes w #jestem21

W naszą kampanię społeczną włączył się LinkedInLocalTrójmiasto. Jest to organizacja, która jest ściśle związana z trójmiejskim środowiskiem biznesu. Wspólnie będziemy promować aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnością.  A oto jak swoje działania opisują organizatorzy tej inicjatywy.

 Linkedin Local jest oddolną, a zarazem globalną inicjatywą, której celem jest zbudowanie przestrzeni offline do zawierania wartościowych relacji biznesowych oraz przenoszenia kontaktów zawieranych w serwisie LinkedIn do świata rzeczywistego. Stawiamy przede wszystkim na rozwój i pogłębianie relacji, których sprzedaż może być ewentualnym efektem, a nie celem samym w sobie.  Nasze spotkania opierają się na moderowanym networkingu, prelekcjach ekspertów z szeroko pojętego wizerunku w Internecie, wymianie doświadczeń zawodowych i życiowych.

Równorzędnym celem #LinkedinLocalTrójmiasto jest społeczna odpowiedzialność. Realizujemy ją poprzez wsparcie potrzebujących z naszego trójmiejskiego środowiska. Poprzez sprzedaż biletów charytatywnych na nasze wydarzenia mamy możliwość niesienia realnej pomocy, co pogłębia świadomość uczestników w tej materii.

W marcu wspieramy działania Fundacji „JA TEŻ” Wspólnie chcemy szerzej otwierać drzwi świata biznesu i śmielej gościć w nim osoby niepełnosprawne, głównie z zespołem Downa.

https://www.facebook.com/LinkedinLocalGdansk/

https://www.linkedin.com/showcase/linkedinlocaltrojmiasto 

#Jestem21 w Europie

EDSA

 JA TEŻ jest członkiem dwóch organizacji European Down Syndrome Association (EDSA) i Down Syndrome International (DSI). Aktywnie włączamy się w działania tych organizacji związane z obchodami Światowego Dnia Zespołu Downa. W tym roku hasłem przewodnim jest „Leave no one behind”

Od 1 marca EDSA codziennie publikuje zdjęcia przesłane przez jedną z europejskich organizacji, pokazujące osoby z zespołem Downa aktywnie uczestniczące w życiu społecznym, kulturalnym i zawodowym. JA TEŻ również się tam pojawi. Obserwujmy, udostępniajmy i uczmy się dobrych praktyk od innych krajów. Wspólnie możemy stworzyć piękny i dobry świat dla naszych dzieci.

Nasze zdjęcie: http://www.edsa.eu/wdsd-2019-leave-no-one-behind-poland/?fbclid=IwAR3Q-dfp4vqFjCkee2yHnHq5A9kNLvuX4hRCv2QECIBbX8_frcJfzVZ7phs

WDSD2019_Leave-no-one-behind_PL.jpg

Down syndrome interntional

Dla DSI przygotowaliśmy film o pracy zawodowej dorosłych osób z zespołem Downa. Praca zawodowa to nie tylko satysfakcja, ale poczucie godności i użyteczności, to poczucie, że jest się osobą dorosłą, która ma swój wkład w życie społeczne. To piękne uczucie!