skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

JA TEŻ uwielbiam wycieczki do ZOO

Tomasz Bulczak

Kochani,

Serdecznie zapraszamy na nasze ostatnie spotkanie przed wakacjami, które odbędzie się 20 czerwca. Tym razem planujemy wspólne spędzenie czasu w naszym pięknym ZOO w Oliwie. Zachęcamy do licznego udziału, spaceru na świeżym powietrzu i miłych pogawędek. Rozpoczęcie planujemy około godziny 10, ale zwiedzanie proponujemy we własnym tempie.
O godz. 12.30 wszystkich „JA TEŻ-owców” zapraszamy do Baru „MIŚ” na pyszną kiełbaskę z grilla.
Pogoda na pewno będzie piękna, liczymy na Waszą obecność. Pokażmy, że jesteśmy wszędzie: na Gdańskiej Starówce, w Oliwskim ZOO, a po wakacjach ruszamy na sopockie plaże i Gdyński Skwer Kościuszki! 
Zapraszamy i do zobaczenia 20 czerwca! 


Informacje organizacyjne
Bilety do ZOO kupujemy we własnym zakresie. Dla dzieci z niepełnosprawnością i ich opiekunów wstęp jest bezpłatny. Do bezpłatnego wstępu uprawnia okazanie legitymacji inwalidzkiej.
Kiełbaski będą ufundowane przez „JA TEŻ”. Zgłoszenia udziału liczby osób prosimy przesyłać na adres email iwona.simon@jatez.org.pl
Dla wszystkich zgłoszonych przygotujemy kupony na kiełbaski, które będzie można odebrać o 12.30 przed Barem MIŚ (każdy kupon uprawnia do jednej porcji kiełbaski z grilla).
W spotkaniu wezmą też udział związane z fundacją studentki wolontariuszki, które będą dla nas dodatkowym wsparciem. Dziękujemy im za zaangażowanie.