skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

Interaktywny wykład na temat ubezwłasnowolnienia z panią adw. Zofią Józefowicz- Paszewską

Izabela Karolewska

Serdecznie zapraszamy rodziców, opiekunów i wszystkich zainteresowanych tematem ubezwłasnowolnienia na interaktywny wykład, który poprowadzi dla nas adw. Zofia Józefowicz – Paszewska. 
Na spotkaniu omówione zostaną kwestie prawne związane z
ubezwłasnowolnieniem całkowitym i częściowym, ustanowieniem opiekuna/ kuratora/ doradcy tymczasowego oraz praktyczne kwestie dotyczące sytuacji prawnej osoby ubezwłasnowolnianej. Będzie również czas na zadawanie pytań.

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia - godz. 15-18 w Hotelu Oliwski ul. Piastowska 1 w Gdańsku. 
Koszt udziału w spotkaniu- 60zł. Wpłaty proszę przesyłać na konto Fundacji Wspierania Rozwoju JA TEŻ nr rachunku 51 2490 0005 0000 4530 9975 4837.

Jeśli nie jest potrzebny rachunek, w tytule wpłaty proszę wpisać: darowizna na cele statutowe i imię i nazwisko uczestnika. Jeśli rachunek jest potrzebny, proszę o przesłanie danych na adres e-mail podany poniżej a w tytule wpłaty wystarczy wpisać: ubezwłasnowolnienie oraz imię i nazwisko uczestnika. 
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email iwona.simon@jatez.org.pl Prosimy o szybką rejestrację, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Prowadząca- adw. Zofia Józefowicz – Paszewska - członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2005 r. Prowadzi prywatną kancelarię. Specjalizuje się w sprawach cywilnych, często z elementem międzynarodowym, w tym szczególnie prawa rodzinnego i spadkowego. 
Z zakresu ubezwłasnowolnienia prowadzi szkolenia dla rodziców i nauczycieli ze szkół specjalnych, bazując na orzecznictwie sądów, wypowiedziach komentatorów i wreszcie doświadczeniach własnych i kolegów.
Prywatnie jest mężatką, mamą trójki dzieci, która nie wyobraża sobie odpoczynku bez przyrody i podróży.