skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

Z wielkim zaangażowaniem wykonywali swoją pracę..

Malgorzata Bulczak

IMG_20180518_191012.jpg

Oto jaki wspaniały list otrzymał Teatr Muzyczny od Pani Danuty. To już 5 rok pracy w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim i ponad rok w Teatrze Muzycznym w Gdyni. To dzięki wyjątkowym ludziom, dyrektorom teatrów, kierownikom obsługi widza, samym widzom dzieją się wyjątkowe rzeczy. Małymi krokami razem zmieniamy ten świat na lepsze.

“Szanowni Państwo, w sobotę 18.05.2019r. uczestniczyłam w zachwycającym przedstawieniu Notre Dame de Paris w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Jestem pod wrażeniem rozmachu tej inscenizacji i znakomitej gry aktorów. Bardzo podobały mi się występy śpiewających aktorów, dzięki muzyce udało się wyczarować przejmujące sceny miłości, zazdrości, pożądania. Fantastycznie byli przygotowani tancerze, do dziś, kiedy zamykam oczy, widzę sekwencję z tańczącymi dzwonami. Dzięki artystom przeżyłam chwile wzruszeń i zachwytu. Bardzo serdecznie dziękuję.

Chciałabym pogratulować Państwu z jeszcze jednego powodu.  Poprzednio byłam w Państwa teatrze rok temu. Zauważyłam bardzo pozytywne zmiany. Funkcje bileterów na poszczególnych kondygnacjach powierzyliście Państwo osobom z zespołem Downa. Zauważyłam, że zostali bardzo dobrze przygotowani do swojej pracy. Pięknie prezentowali się w strojach służbowych. Z wielkim zaangażowaniem wykonywali swoją pracę. Kiedy zapytałam o właściwe wejście dla mojego biletu, zostałam bardzo dobrze poinformowana. Pani bileterka rzeczowo wyjaśniła mi, że jeszcze trwa próba i nie może nikogo wpuścić do środka. Potem z uśmiechem kierowała wchodzącymi na salę. Jestem pełna uznania dla działu personalnego, pomysł na zatrudnienie osób z zespołem Downa był bardzo odważny. Sądzę również, że wymagał specjalnego szkolenia całego personelu Teatru. Gratuluję skutecznego szkolenia. Miło zobaczyć, że są ludzie, którzy nie tylko mówią o integracji, ale ją w praktyce realizują. Proszę przekazać słowa uznania pracownikom. Dziękuję za ten budujący przykład. Z przyjemnością przyjadę ponownie.”

A tak się to wszystko zaczęło: