skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

XI Światowy Dzień Zespołu Downa

Malgorzata Bulczak

XI Światowy Dzień Zespołu Downa tego roku jak zawsze przypada 21.03. Ponieważ ten piękny dzień to poniedziałek zatem nasze świętowanie planujemy na 19 marca w sobotę.
XI Światowy Dzień Zespołu Downa przebiegać będzie pod hasłem "Moi przyjaciele, moja wspólnota"
Miejsca, gdzie wszystkie dzieci korzystają z integracji, tworzą środowiska przygotowujące przyszłych dorosłych do pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, w pracy, w ufności, razem ze swoimi przyjaciółmi i rówieśnikami.
Wychodząc na przeciw temu przesłaniu w tym roku w integracji razem z dziećmi i młodzieżą z Pałacu Młodzieży przejdziemy Długą rozdając symboliczne skarpetki (z papieru), urozmaicając nasz przemarsz bębnami (będzie aktor Adam Acerman :) ) i występami artystycznymi. Pójdziemy wprost do Pałacu, gdzie wspólnie planujemy różne zajęcia dla dzieci oraz występ zespołu SPARK przy kawie dla rodziców i przyjaciół.
Przygotujcie sobie czas i dobry humor, zaproście znajmomych i tych wszystkich, dla których integracja ma znaczenie.
Do zobaczenia. Spotykamy się na Długiej 5 pod Cafe Costa o 11:00. Idziemy do Pałacu Młodzieży na Ogarną 56. Całość kończymy o 13:15 

A tak było na Długiej w zeszłym roku