skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Warsztaty Rozwoju Mowy LATO 2019 zakończone

Wydarzenia

Warsztaty Rozwoju Mowy LATO 2019 zakończone

Jakub Proma

Jak co roku lipiec był dla nas bardzo gorącym miesiącem, nie tylko ze względu na pogodę ale też masę pracy. W dniach 1-26.07.2019 organizowaliśmy kolejne już Warsztaty Rozwoju Mowy, na które przyjeżdżają do nas dzieci z całej Polski. Zajęcia w tym roku odbywały się w SP NR 79 w Gdańsku oraz w naszych gabinetach na Sobótki i w Gdyni. W szkole zajęcia były podzielone każdego dnia na bloki 5h, z czego 3h to zajęcia indywidualne prowadzone Metodą Krakowską a 2h pozostałe to zajęcia grupowe muzyczne i ruchowe. W gabinetach zajęcia były tylko indywidualne. Wszyscy pilnie pracowali i dali z siebie wszystko a na koniec zostali nagrodzeni.

A na koniec uczestnicy wzięli udział w spotkaniu przy ognisku, muzyce na żywo w Parku Reagana przy samej plaży. Kto nie był niech żałuje. Zapraszamy już wszystkich na przyszły rok. O tym kiedy wystartują zapisy poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem, polecamy śledzić naszą stronę i FB. A tu zdjęcia z ogniska.