skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Premiera teledysku do piosenki "Ja też"

Wydarzenia

Premiera teledysku do piosenki "Ja też"

Jakub Proma

spark_feat_gadowski_jatez_okladkafront.jpg

Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę. Do zespołu SPARK, który specjalnie dla naszej fundacji napisał piosenkę „Ja też”, dołączyła legenda polskiego rocka - Artur Gadowski - lider i wokalista zespołu Zespół IRA. Razem stworzyli piękny duet, który mamy nadzieję, otworzy wiele serc na sprawy osób niepełnosprawnych, w tym osób z zespołem Downa. Z całego serca dziękujemy Panu Arturowi za wsparcie naszych działań swoim głosem, talentem i wizerunkiem, a nade wszystko wielkim sercem i zaangażowaniem.

Zapraszamy również na wielką premierę teledysku do piosenki “Ja też”. Został zrealizowany w większości w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, gdzie zatrudnionych jest kilka osób z zespołem Downa w zespole obsługi widza. Jedną z takich osób jest Michał, który jest głównym bohaterem teledysku. Poza pracą w teatrze od 12 lat jest też aktorem w Teatrze RAZEM. Możecie też zobaczyć jego przyjaciół właśnie z tego teatru i fragmenty ich najnowszego spektaklu „ONI”. I właśnie tę ich codzienność ale też ich marzenia i pasje chcemy Wam pokazać.

Dziękujemy zespołowi SPARK, Panu Artur Gadowski, Michałowi, Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare TheatreMania StudioTeatr Razem, Jarkowi Jarek Rebeliński, Magdzie, statystom, obsłudze technicznej, rodzicom, oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do jego finalnej formy. Nie sposób tu wszystkich wymienić z imienia i nazwiska. Wiecie kim jesteście. To nasze wspólne działo w wielkim celu, za które jesteśmy Wam wdzięczni z całego serca.

Piosenkę „Ja też” można kupić/przesłuchać korzystając z poniższych linków. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany naszej Fundacji:

Spotify: https://open.spotify.com/album/7wMZVAaC8wQkmxMx0MPrqJ
Tidal: http://tidal.com/album/85913784
Apple Music: http://itunes.apple.com/album/id/1360544526
iTunes: http://itunes.apple.com/album/id1360544526?ls=1&app=itunes
Google Play: https://play.google.com/store/music/album…
Amazon: https://www.amazon.com/Ja-Te%C5%BC-feat-Artur…/…/ref=sr_1_1…
Deezer: https://www.deezer.com/pl/track/474188752