skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

Nowy serial dokumentalny- "Taki się urodziłem"

Izabela Karolewska

W końcu na ekranach w Polsce, serial dokumentalny - "Taki się urodziłem". Premiera odbyła się 21 marca o godz. 22:00 w telewizji Lifetime.
Opowiada o życiu siedmiorga młodych i dorosłych osób z zespołem Downa z USA. Kamery towarzyszą im gdy pracują, spotykają się w miejscowym centrum rekreacji, realizują swoje marzenia i zawiązują przyjaźnie. A każde z nich jest wyjątkowe. Czy to zawsze wyluzowany John marzący o karierze rapera, czy Megan marząca o wyprowadzeniu się do Kalifornii i założeniu własnej firmy odzieżowej, czy może Cristina marząca o wyjściu za mąż. A to tylko niecała połowa bohaterów. Zapraszamy Was do oglądania serialu i poznania reszty paczki, śledzenia ich pasji i dążenia do marzeń i wyznaczonych sobie celów.
Seria odniosła spory sukces w USA i obecnie zakończyła się już emisja jej drugiego sezonu. Została nawet wyróżniona w 2016 roku nagrodą Emmy.