skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

Nasz piknik w Paraszynie

Malgorzata Bulczak

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na nasz PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się 4 czerwca 2016 (sobota) – godz. 11.00-15.00 w LEŚNICZÓWCE W PARASZYNIE – (tak jak w 2011) 
Zamówiliśmy piękną pogodę więc zaproście swoich znajomych i przyjaciół. Zaczynamy o 11:00 w znanej już nam pięknej leśniczówce z piękną wiatą i ogniskiem :) Jak poprzednio przynosimy to co chcielibyśmy upiec nad ogniem, pieczywo i ewentualnie kto będzie miał ochotę przekąski na wspólny stół: paluszki, owoce, ciacho … Aby umilić sobie czas proponujemy zabrać oprócz dobrego humoru i koca na trawę np. piłkę, badmintona, albo gumę do skakania – kto co lubi.

Ze względu na koszty organizacji spotkania, które opłacamy sami (kawa, herbata, naczynia jednorazowe), prosimy o wpłatę 20zł od rodziny uczestniczącej w spotkaniu. Wpłatę prosimy kierować na konto Fundacji Wspierania Rozwoju JA TEŻ - nr rachunku bankowego: 51 2490 0005 0000 4530 9975 4837, wpisując w tytule wpłaty „Darowizna na cele statutowe”.
Mamy również możliwość zamówienia pysznego żurku z bułą - 5zł za porcję – musimy wiedzieć jednak jak duży gar żuru zamówić więc prosimy o deklarację ilości porcji. Za żur będziemy płacić przy konsumpcji.

Zgłoszenia udziału w pikniku (ilość osób i ilość porcji żurku) prosimy kierować na adres mailowy – biuro@jatez.org.pl lub tel. 696 664 254 Jagoda Tułodziecka.

Poniżej wskazówki dojazdu od Moniki i Krzysia z Lęborka.
Leśnictwo Paraszynek
Kierujemy się na Lębork drogą nr 6 i w miejscowości Bożepole Wielkie skręcamy zaraz za przejazdem kolejowym w lewo. Tam poprowadzą nas drogowskazy do leśniczówki Paraszynek (pod lasem w lewo i potem w prawo). Pole biwakowe jest 100 metrów za leśniczówką!