skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Mamo, JA TEŻ biegnę dla Ciebie

Wydarzenia

Mamo, JA TEŻ biegnę dla Ciebie

Jakub Proma

59572175_832514293781411_2765704813999030272_o.jpg

"Mamo, JA TEŻ biegnę dla Ciebie"! 26 maja biegamy dla mamy!

Biegasz, zaczynasz biegać, a może po prostu chcesz powdychać świeże powietrze, posłuchać szumu fal i spędzić czas w dobrym towarzystwie? Dołącz do spotkań biegowych Run Beach Morning (https://www.facebook.com/runbeachmorning ). Co niedzielę, od marca aż do sierpnia, spotykamy się na molo w Brzeźnie, aby wspólnie zadbać o swoją kondycję.

Tegoroczne spotkania biegowe są szczególne - podczas naszej akcji mówimy o Fundacji JA TEŻ. Wszystko po to, aby pokazać, jak dużo jeszcze trzeba zmienić, żeby osoby z zespołem Downa mogły stać się częścią społeczeństwa. Niedziela 26 maja będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na przepiękne święto - to święto wszystkich mam i tego dnia będziemy biegać właśnie dla nich. Nie jest ważne, ile masz lat i jaką masz kondycję. Zabierz swoich bliskich – rodzinę, przyjaciół czy sąsiadów i dołączcie do nas, żeby tym biegiem podziękować swojej mamie. Bieg dla mam, który odbędzie się 26 maja, w sposób szczególny dedykujemy właśnie tym mamom, które codziennie muszą stawiać czoło trudnościom, mierzyć się z innością i przyszłością swoich dzieci. Zapraszamy je z całego serca!

Jaki więc mamy plan na niedzielę, 26 maja? Wstajemy, jemy śniadanie i obdarzamy wszystkie mamy uśmiechem. Gnamy na molo w Brzeżnie, gdzie od godz. 10 wspólnie ćwiczymy i świetnie się bawimy. Będzie rozgrzewka, a później troszkę marszu i biegu brzegiem morza. Nie martw się – każdy da radę, na każdego poczekamy, także na Ciebie, jeśli opadniesz z sił lub złapie cię zadyszka. A kto nie czuje się na siłach lub z jakiegoś innego powodu nie może biegać, może zostać przy Molo i świętować Dzień Mamy podczas zajęć ZUMBY prowadzonych specjalnie dla nas przez cały czas biegu.

Ale uwaga! Najważniejsze dopiero przed nami. O godz. 11 wszyscy zbieramy się na plaży. Im będzie nas więcej, tym lepiej! Zapraszamy spacerowiczów czy plażowiczów. Bo będzie się działo! Układamy z nas wszystkich ogromny napis, NAJWAŻNIEJSZE SŁOWO ŚWIATA, JAKIM JEST „MAMA”! To nasz prezent dla wszystkich mam! Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy!

CO WARTO WIEDZIEĆ:

- udział w wydarzeniu jest bezpłatny, może wziąć w nim udział każdy, uczestników nie obowiązują zapisy

- nie bierze ze sobą zbyt wielu ciężkich rzeczy, a jeśli już musisz pamiętaj, że można schować je w szafkach przy wejście na molo (koszt 2zł, kwota jest zwrotna)

- spotkanie biegowe Run Beach Morning odbywają się co niedzielę o godz. 9. Bieg dla mamy rozpoczynamy jednak wyjątkowo o 10, gdyby ktoś chciał sobie w tym świątecznym dniu troszkę dłużej pospać

26 maja 2019, godz.10.00, Molo Gdańsk Brzeźno

10:00 – 10:45 Biegniemy dla mam! Każdy da radę :) (jako alternatywa zajęcia ZUMBY przy Molo na czas trwania biegu)

11:00 – 11:30 Układamy najważniejsze słowo świata ,MAMA,, :)

https://www.facebook.com/events/808851139500990/