skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

#LiniaProsta dla Fundacji JA TEŻ

Wydarzenia

#LiniaProsta dla Fundacji JA TEŻ

Jakub Proma

W tym roku TV Lifetime po raz trzeci organizowała akcję #LiniaProsta i tym razem wspierała właśnie naszą Fundację JA TEŻ. Jej zasady są bardzo proste. Wystarczyło zrobić zdjęcie przekreślonej dłoni i udostępnić je na swoim FB lub Instagramie z #LiniaProsta i oznaczeniem TV i naszej organizacji, a TV za każde zdjęcie miała przekazać nam 1zł. Celem było zebranie 10tys zdjęć a tym samym 10tys zł.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ludzi, w tym bardzo wielu znanych osób, gwiazd i polityków ostatecznie udało się zebrać blisko 12tys zdjęć a tym samym TV Lifetime przekaże naszej organizacji 12tys zł. Niesamowite jak proste może być pomaganie.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym za zaangażowanie i wsparcie a TV Lifetime za zaproszenie do akcji i finansowe wsparcie.

Więcej o całej akcji można przeczytać w poniższym linku:

https://www.lifetimetv.pl/programy/taki-sie-urodzilem/co-oznacza-linia-na-dłoni?fbclid=IwAR2RoDk5BIg5hBMakZVjBjh93DlJNVo9wVcpvDM1e1dwn6H2YqF3wRLyXWI