skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

Kolejne szkolenia z Metody Krakowskiej w Gdańsku!

Tomasz Bulczak

Drodzy Rodzice, Terapeuci i wszyscy zainteresowani, 

24.04.15, w przeddzień II Pomorskiej Konferencji na Rzecz Osób z Zespołem Downa "Ja też mam przyszłość", zapraszamy na kolejne, certyfikowane szkolenia z Metody Krakowskiej. Poprowadzą je Panie Profesor Jagoda Cieszyńska i dr hab Marta Korendo. Szkolenia są organizowane we współpracy Fundacji JA TEŻ z Konferencjami Logopedycznymi.

Pani Jagoda Cieszyńska poprowadzi szkolenie "Terapia neurobiologiczna-podstawowe zasady" a Pani Marta Korendo "Stymulacja mechanizmów lewopółkulowych - usprawnianie pracy lewej półkuli mózgu".

Uczestnicy otrzymają certyfikat i materiały szkoleniowe. Koszt szkolenia-290zł. od osoby za jedno szkolenie. Koszt udziału w obu szkoleniach 550zł. od osoby. 

Ze względu na bardzo dużą liczbę zainteresowanych osób, o wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Wspierania Rozwoju JA TEŻ  nr rachunku:  35 1300 1078 2011 0269 0578 0001. 

Miejsce i czas szkolenia: 
Hotel Orle, Gdańsk Sobieszewo
Szkolenia będą w dwóch blokach czasowych. Prof. Cieszyńska poprowadzi szkolenie w godzinach od 9 do 14 i po krótkiej przerwie - dr Marta Korendo -od 14.30 do 19.30. 

Zgłoszenia wraz z numerem telefonu, danymi do faktury oraz potwierdzeniem przelewu proszę wysyłać na
adres e-mail: iwona.simon@jatez.org.pl
Osoby, które nie potrzebują faktury, uprzejmie prosimy o wpisanie w tytule przelewu "darowizna na cele statutowe" Dodatkowe informacje telefoniczne-tel. 784 595 052

Dziękujemy i do zobaczenia na szkoleniu!

LIMIT MIEJSC NA SZKOLENIA ZOSTAŁ WYCZERPANY.
PRZYJMUJEMY ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ.