skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

Karnawałowy Bal Charytatywny #JESTEM, BAL RÓWNYCH SZANS

Malgorzata Bulczak

Od kilku miesięcy trwają prace nad przygotowaniem wyjątkowego wydarzenia, którym jest karnawałowy bal charytatywny #JESTEM, nazywany przez nas BALem RÓWNYCH SZANS.

Celem balu jest zebranie środków na wyposażenie ośrodka edukacyjno-terapeutycznego, w nowej siedzibie Fundacji. Palnujemy w nim organizację przedszkola, poradni oraz miejsca pracy dla naszych już dorosłych podopiecznych.

Misja balu wpisuje się w kampanię #JESTEM, która w kolejnych wydarzeniach będzie stanowiła kampanię informacyjną o możliwościach rozwoju i właczenie osób z zzespołem Downa w aktywne życie społeczne i zawodowe, w myśl hasla TOGOTHER, I CAN.

BAL ma być wydarzeniem karnawałowym, chcemy, żeby dostarczył gościom wyjątkowej i prawdziwej zabawy. Pracujemy więc nad tym, żebyście mogli się cudownie bawić w wyjątkowych wnętrzach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego