skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

JA TEŻ MOGĘ SIĘ UCZYĆ!

Wydarzenia

JA TEŻ MOGĘ SIĘ UCZYĆ!

Jakub Proma

Otwieramy swoje drzwi również dla dzieci w normie intelektualnej, z trudnościami w nauce, dzieci które doświadczyły niepowodzeń szkolnych, są zagrożone dysleksją, czy wymagają wsparcia w zakresie wymowy. Zapraszamy na naukę czytania ze zrozumieniem, pisania, na pracę nad koncentracją uwagi, kształtowania umiejętności matematycznych z pomocą klocków NUMICON, a zatem do budowania coraz wyższych kompetencji istotnych do dalszego dynamicznego rozwoju.

Prowadzimy terapię neurobiologiczną, dbamy o rozwój wszystkich funkcji poznawczych.

Z okazji NOWEGO ROKU SZKOLNEGO zapraszamy na DARMOWE konsultacje.

Jeśli Twoje dziecko ma 6 miesięcy i nie reaguje uśmiechem na uśmiech, nie poszukuje źródła dźwięku, nie interesuje się poruszającymi się przedmiotami i osobami, wciąż nie sygnalizuje niepokoju, gdy nikt się nim nie zajmuje, bądź czujny, sprawdź to.

Jeśli Twoje dziecko skończyło 10 miesięcy i nie wskazuje palcem, miej rękę na pulsie.

Jeśli Twoje dziecko nie mówi, nie jest zainteresowane zabawą, nie naśladuje dźwięków języka, czy prezentuje inne zachowania, które budzą Twój niepokój, zadzwoń i umów się.

Jeśli Twoje dziecko ma trudności w nauce czytania i pisania, prezentuje niski poziom koncentracji uwagi, ma wadę wymowy, wiemy jak mu pomóc.

Zadzwoń - 504 402 716.

Pamiętaj, często liczy się czas... Zapraszamy!

Nowe Ulotki Edukacja-1.jpg
Nowe Ulotki Edukacja-2.jpg
Nowe Ulotki Terapia 2-1.jpg