skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

FRAMA EDUKACJI, TERAPII, AKTYWIZACJI

Malgorzata Bulczak

We współpracy z Farmą zrealizowaliśmy w tym roku Obóz Aktywizująco - usamodzielniający z elementami hipoterapii dla młodzieży niepełnosprawnej. 
Obóz przeznaczony dla 4 chłopców w wieku od 10-17 lat. Obóz poprowadzi Pan Krzysztof Galiński i Pani Marta Rusek. Oboje pedagodzy specjalni pracujący w Zespole Szkół Specjalnych w Sopocie. Pan Krzysztof z 18 letnim doświadczeniem wprowadza młodzież w świat samodzielności, pracy i odpowiedzialności. Pani Marta jest logopedą i terapeutą ACC. Poznaliśmy ich i Farmę dzięki Pani Mirelli Kozakiewicz.

Oto kilka szczegółów zrealizowanego programu:
Cele wyjazdu:
rozwój samodzielności, doświadczanie sprawczości (bycie aktywnym podmiotem działania), rozwijanie komunikacji, rozwijanie planowania czynności (planowanie motoryczne oraz przewidywanie skutków działań), praca z planami aktywności, umiejętność realizowani i ukończenia czynności, współdziałanie w zespole, aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, kontakt z przyrodą.

Mamy nadzieję na dalsza wspólpracę w kolejnych latach.