skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

AKCJA Pierniczki

Malgorzata Bulczak

Zakończyliśmy akcję „Świąteczne pierniczki” w Grupie Lotos SA. Odebraliśmy puste kosze i puszki pełne datków od pracowników, ale przede wszystkim przepełnione życzliwością i chęcią pomocy, a to jest dla nas najważniejsze . Podczas wizyty w Grupie Lotos fundację godnie reprezentował Alex Tułodziecki. Spotkał się z Panią Elżbietą Mikołajczak z Zespołu ds. Społecznych i CSR i w imieniu JA TEŻ podziękował Grupie Lotos SA za zaangażowanie w świąteczną akcję. Alex świetnie się czuł w Lotosie, zwłaszcza, że okazało się, iż pracownicy mieli dla niego prezenty od Świętego Mikołaja. 
Mamy też puszki z przeprowadzonych akcji w Dynatrace Poland, Federal Mogul BIMET ,SKAT Transport oraz WALMAR DRAŻBA. Teraz przeliczymy każdy grosik i napiszemy ile pieniędzy udało nam się zebrać w tym roku. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą świąteczną akcję.