skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

Wydarzenia

21 MARCA - OBCHODZIMY ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA

Tomasz Bulczak

W tym roku Światowy Dzień Zespołu Downa świętuje swoją 10-tą rocznicę obchodów i 4-tą rocznicę odkąd został oficjalnie zadeklarowany świętem przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2011. 
W JA TEŻ tegoroczne święto celebrujemy w ramach Koalicji 21.  Wspólnie  wychodzimy na ulicę Długą i rozdajemy jabłka. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, 21 marca o godz. 12 spotykamy się na Gdańskiej Starówce (obok Cafe Heaven/Costa). 

Każdą rodzinę prosimy o przyniesie 1-2kg jabłek. Będziemy mieli kosze, naklejki, lizaki i kwiaty. Wspólnie przejdziemy ulicą Długą i podzielimy się tym, co będzie w koszach :-) 

Około 13 zapraszamy wszystkich do Miasta Aniołów (Chmielna 26, Gdańsk) na kawę i pyszne, domowe ciasto.

Na miejscu, dla dzieci, planujemy animacje z bębnem, opowiadanie bajek z aktywnym udziałem najmłodszych oraz różnorakie tańce przy muzyce. Poprowadzi je Adam Akerman, aktor, konferansjer imprez, animator, szczudlarz, muzyk (afrykański bęben djembe) i reżyser. 
Z muzycznym repertuarem wystąpią też Żaneta i Kuba Proma. 

Zapowiada się świetna zabawa i nie może Was tam zabraknąć!  

Prosimy o wcześniejsze zapisy wysyłając zgłoszenie na adres email: magdalena.dawidowska@jatez.org.pl z podaniem liczby osób dorosłych i dzieci (oraz ich wieku).

Jak zwykle, musimy pokryć koszty organizacji imprezy. 
Dzieci biorą udział bezpłatnie a dorosłych prosimy o wpłaty 20zł. od osoby (kwota zawiera bufet kawowy oraz wynajęcie sali). JA TEŻ pokryje koszty animacji dla dzieci.  
Wpłaty prosimy przesyłać na konto fundacji 35 1300 1078 2011 0269 0578 0001, podając w tytule „ŚDZD-darowizna na cele statutowe”

Dziękujemy i do zobaczenia!