skontaktuj się z nami

Użyj formularza po prawej, żeby się z nami skontaktować

Sobótki 22/2
Gdańsk, pomorskie
Poland

+48 784595052

Naszą misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa

IMG_9110.JPG

O NAS


O NAS

  • Fundacja zajmuje się działaniami na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Prowadzimy indywidualną terapię oraz zajęcia grupowe z rozwoju myślenia językowego oraz mowy w oparciu o założenia i wytyczne Metody Krakowskiej. Zajęcia z rozwoju myślenia matematycznego opieramy o klocki NUMICON i dziecięcą matematykę.
  • Prowadzimy działania na rzecz edukacji włączającej w szkołach i przedszkolach. Opiekujemy się klasą włączająca 7 dzieci z zespołem Downa w edukację w szkole masowej. 
  • Działamy na rzecz rozwoju środowiska rodziców i rodzin poprzez organizację spotkań, warsztatów, konferencji.
  • Prowadzimy działania na rzecz akceptacji i włączania społecznego osób niepełnosprawnych w życie codzienne, szkolne i zawodowe. Prowadzimy warsztaty dla uczniów szkół podstawowych o niepełnosprawności i współdziałaniu.
  • Fundacja współpracuje z Uniwersytetem Gdańskim i Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Prowadzi spotkania i warsztaty dla lekarzy, pielęgniarek oraz studentów.
  • Poszukujemy rozwiązań pozwalających na godne włączenie osób z niepełnosprawnością intelektualną w dorosłe życie.
 
R.png

MISJA

Każdy człowiek ma swoje wyjątkowe powołanie czy misję, której celem jest wypełnienie konkretnego zadania. Nikt nas nie wyręczy ani nie zastąpi, tak jak nie dostaniemy szansy, aby drugi raz przeżyć swoje życie. A zatem każdy z nas ma do wykonania wyjątkowe zadanie, tak jak wyjątkowa jest okazja, aby je wykonać
— Viktor Frankl

Misją Fundacji są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa.

 
 

KRS 0000441123

NIP 584 272 9715


Zarząd

 Małgorzta Bulczak

Małgorzta Bulczak

 Iwona Simon

Iwona Simon

 Magda Dawidowska

Magda Dawidowska


Biuro - tylko w godzinach 8:00-12:00

 Jagoda Tułodziecka - Fakturowanie

Jagoda Tułodziecka - Fakturowanie

Harmonogram terapii / Biuro

Jakub Proma / 504 402 716 / terapia@jatez.org.pl 

Rozliczanie faktur

Jagoda Tułodziecka / 696 664 254 / jagoda.tulodziecka@jatez.org.pl